Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Mustafa - Fluturoi Dallëndyshja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fluturoi Dallëndyshja".
3. Video është e këngës "Fluturoi Dallëndyshja", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Fluturoi Dallëndyshja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Per Nje Pike Uje Kosove"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00fluturoj dallendyshja
ra n'cardak e

fluturoj dallendyshja
ra n'cardake

oj lulije shtatin si bajrake

oj lulije shtatin si bajrake

REF:
aman moj e bukra bel holla
aman ty te deshta te morra

aman moj e bukra bel holla
aman ty te deshta te morra

II

fluturoj dallendyshja
ra n'bostan e

fluturoj dallendyshja
ra n'bostan e

oj lulije me belin tamam e
oj lulije me belin tamam e

REF:
aman moj e bukra bel holla
aman ty te deshta te morra

aman moj e bukra bel holla
aman ty te deshta te morra

REF:
aman moj e bukra bel holla
aman ty te deshta te morra

aman moj e bukra bel holla
aman ty te deshta te morra


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet