Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Motrat Mustafa - Kur Më Del Në Sokak (2001)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Më Del Në Sokak (2001)".
3. Video është e këngës "Kur Më Del Në Sokak (2001)", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Kur Më Del Në Sokak (2001)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Leter Nga Presheva"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00Kur me del n‘sokak

Kur me del n’sokak
Me at shtat bajrak
moj e mire
Fol moj cuce nje fjal
Maj mira n’mahall
Mos m’shiko djal shum
Jam molle e n’dalum

II
Kur me del n’aksham
Po band rite si han
Moj e mire
Kurr se la pat marre
Moj e mire e bardhe
Moj e gjat e holle
E ndaluam jam o

III
Si lule me ere
Ce dalin n’pranvere
Moj e mire
Me ata sy te zi
M’dogje zemren ti
Zoti mi ka fale
Me t’verbu o djal

III
Do t’marr me kismet
Nuse ty per jet
Moj e mire
Veshun me te bardhe
Nuse ka me te marre
Une dhe vetem une
Oj molle e ndalum

Albumieter nga Presheva


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet