Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Motrat Mustafa - Kur U Deshtem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2001

2001-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Leter Nga Presheva"
Sot nje kenge kur e degjova
te kujtova perseri,
ishte kenga qe e degjonim,
kur u deshtem un dhe ti.

Ishte dashuri e pastert,
ti i ri e un e re,
bota ishte shum e vogel,
per deshirat qe kishim ne.

REF:
Ne zemren time,
ishe dhe mbete ti,
asgje nuk dua
veq te me kthehet kjo dashuri. (2x)

Sot nje kenge kur e degjova,
te kujtova perseri,
ishte kenga qe e degjonim,
kur u deshtem un dhe ti.

Ishte dashuri e pastert,
ti i ri e un e re,
bota ishte shum e vogel
per deshirat qe kishim ne.

REF:
Ne zemren time,
ishe dhe mbete ti,
asgje nuk dua
veq te me kthehet kjo dashuri. (2x)

REF:
Ne zemren time,
ishe dhe mbete ti,
asgje nuk dua
veq te me kthehet kjo dashuri. (2x)
Albumi:leter nga presheva


Ky tekst u dërgua nga Gasolina
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...