Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Me Surle E Tupana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16

me surle tupana
dasem t'madhe bajna
qikat knojn me def
dasma ka shyhret (2x)

kah po vjen ni za tupani
kah po ndien kta dasmor (2X)

mire po luhet vallja shqipe
vec e vec e dore per dore (2x)

REF
me surle tupana
dasem t'madhe bajna
qikat knojn me def
dasma ka shyhret (2x)

II
kush pe dridh shamien sonte
mallin tim oh sec ma hek (2x)

mire po lun kjo bel holl
zemren time sec ma djeg (2x)

REF
me surle tupana
dasem t'madhe bajna
qikat knojn me def
dasma ka shyhret (2x)

REF
me surle tupana
dasem t'madhe bajna
qikat knojn me def
dasma ka shyhret (2x)

Albumi kenge dasmash


Ky tekst u dërgua nga Afrim

Motrat Mustafa - Me Surle E Tupana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Surle E Tupana".
3. Video është e këngës "Me Surle E Tupana", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0