Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Motrat Mustafa - Nusja E Dëshmorit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Per Nje Pike Uje Kosove"
nate e qet nat me yje
sonte vi ne perjetim
sonte vie vec per mua
te qaj dhembjen mall per ty

sonte vie vec per mua
te qaj dhembjen mall per ty

REF
ti ke vdekur ti ke ren
ti ke ren me push ne dore
mua me ke len te vetme
por krenare per gjithmone

po me thojne nusja deshmorit
jeta ime ka nje fryme
por si ti zemre luani
ska me tjeter yll ,ylli im

II
nga dritarja shtepsi tende
i kam ra sot me qellim
po me plasi zemra ime
dhe te hyj s'kisha guxim

ta shoh nenen tende i dashur
zemra e saj si qan per ty

REF
ti ke vdekur ti ke ren
ti ke ren me push ne dore
mua me ke len te vetme
por krenare per gjithmone

po me thojne nusja deshmorit
jeta ime ka nje fryme
por si ti zemre luani
ska me tjeter yll ,ylli im

REF
ti ke vdekur ti ke ren
ti ke ren me push ne dore
mua me ke len te vetme
por krenare per gjithmone

po me thojne nusja deshmorit
jeta ime ka nje fryme
por si ti zemre luani
ska me tjeter yll ,ylli im


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...