Official Video

Motrat Mustafa - O Kurbet I Zi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1997

1997-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Te Kam Moter Ty Dhe Kengen"
o gurbet gurbet i zi
ti me je
sa shume zemra i ke n'xi
o gurbet

REF:
sa shume nana
len pa femije
sa shume vasha
pa djem te ri e

sa shume nana
len pa femije
sa shume vasha
pa djem te ri e

o gurbet gurbet i zi
ti me je
sikur zogun pa fole
ti me le

REF:
sa shume nana
len pa femije
sa shume vasha
pa djem te ri e

sa shume nana
len pa femije
sa shume vasha
pa djem te ri e

o gurbet gurbet i zi
ti me je
ti me le pa gzim pa jet
o gurbet

REF:
sa shume nana
len pa femije
sa shume vasha
pa djem te ri e

sa shume nana
len pa femije
sa shume vasha
pa djem te ri e

o gurbet gurbet i zi e


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...