Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Motrat Mustafa - Si Të Jetoj Pa Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1994

1994-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Endrrat E Kosovares"
Si s'terdh keq moj
Si s'terdh keq moj
kshtu me vepru (2X)

djal bre djal
djal bre djal
une s'tkam harru (2X)

malli per ty me ka marre
por te ti s'mundem me ardhe
por te ti s'mundem me ardhe
fati zi mu me ka n'djek
si t'jetoj pa ty n'ket jet
si t'jetoj pa ty n'ket jet (2X)

II
Kur te pyta ty moj vajz
????????????????
e kur t'pyt baba yt
????????????????

mallkoj veten perendin
ce s'pata guxim
cfare do t'beje ti o djal
t'ishe n'vensin tim

pse me bere o te vuaj
e di vet me shpirt te dua
e di vet me shpirt te dua
une zemer gjithmon t'kam
dhe per jet e jotja jam
dhe per jet e jotja jam (2X)

pse me bere o te vuaj
e di vet me shpirt te dua
e di vet me shpirt te dua
une zemer gjithmon t'kam
dhe per jet e jotja jam
dhe per jet e jotja jam (2X)


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...