Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Thëllënzë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Nuk kemi video për këtë këngë.

Thellenz,thellenza
oh me ka que fjal
oh me ka que fjal
sa te s'bardhi drita
djal une du me ardhe
djal une du me ardhe

REF:
kot po pres deri tash moj
kot po pres dita shkoj
kot po pres oh moj vash
ah thellenza me mashtroj (2x)

II
a e din or djalo
une ce te kam thane
une ce te kam thane
per vec teje djalo
s'dashuroj askend
s'dashuroj askend

REF:
te kam then se te dua
te kam then ore djal
te kam then se te dua
per vec teje tjeter s'marr (2X)
REF:
te kam then se te dua
te kam then ore djal
te kam then se te dua
per vec teje tjeter s'marr (2X)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Publikimi: 09/01/2017Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente mbi këtë këngëMotrat Mustafa - Thëllënzë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thëllënzë".
3. Video është e këngës "Thëllënzë", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.