Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Trandofil Lulen E Këputa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

jalla trandofil lulen e kputa
o lulen e kputa
jalla po te vjen era
drethza te buta
o drethza te buta

ani luje belin mire vallzon
ani zemren time pesh ma qon
mire po lun o moj e mir o (2x)

boll e mire e
ce po kcen e
ruj sandalet qiko
se poj then e

une sandalet
jam tuj i ru e
vec per djalin
du me lujt e (2x)

jena gzu o jena gzu
jena ba me fluturu
fluturojm e shkojm perpjet
na lulijen vet e kena zgjedh

fluturojm e shkojm perpjet
na lulijen vet e kena zgjedh

jena gzu o jena gzu
jena ba me fluturu
fluturojm e shkojm n'hava
na lulijen e vet e kena pa

fluturojm e shkojm n'hava
na lulijen e vet e kena pa

Ky tekst u dërgua nga  BeniPublikimi: 01/12/2005


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0


Motrat Mustafa - Trandofil Lulen E Këputa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trandofil Lulen E Këputa".
3. Video është e këngës "Trandofil Lulen E Këputa", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.