Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa, Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Boll E Mirë Veç Pak E Vogël Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

o ti n'at koder e un n'ket koder
boll e mire o veç pak e vogel

s'jam e vogel por jam tamam e
e kam belin per kollan e

e kam belin o per kollan e
vetlla t'nalta si gajtan e

vetlla t'nalta si gajtan e
syt e mdhej o si filxhan e

moj e mire çka ke ne faqe
e kam vra oh tu lujt ne bahçe

moj e mira çka ke ne gush e
e kam vra tu lujt ne fush e

moj e mir o çka t'ka naj sy e
oho e kam vra e o tu ta lujt ty e


Ky tekst u dërgua nga  Beni   arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Motrat Mustafa, Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Boll E Mirë Veç Pak E Vogël
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boll E Mirë Veç Pak E Vogël".
3. Video është e këngës "Boll E Mirë Veç Pak E Vogël", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa, Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0