Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Motrat Mustafa - Ti Te Dada E Ke Vendin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Te Dada E Ke Vendin".
3. Video është e këngës "Ti Te Dada E Ke Vendin", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Ti Te Dada E Ke Vendin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"Te Dada E Ki Vendin (me Mysafire)"

Komente

2 🔥

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Djalo ,djal o more djal
don me mbet djal o beqar
kcyr andej e kcyr kendej
her po me don her s'po t'pelqej

Her mehlem her si helm
ju ke ba o shpirtit tem
her po vjen e her po shkon
kur s'me sheh krejt po m'harron

Ref;
Ti te dada e ki vendin
per ty dada ja din renin
lyp ku te dush e thuj cka te thush
sikur une s'asht kerkush

oh ti te dada e ki vendin
per ty dada ja din rendin
shko ku te shkosh o bukurosh
te vertetetn s'mund ta mohosh

(prap prej fillimi)


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet