Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Mustafa - Ke Ra N'sy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ke Ra N'sy".
3. Video është e këngës "Ke Ra N'sy", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Ke Ra N'sy  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Këngë e albumit:

"Besova E Gabova"

Këngë e albumit:

"Te Dada E Ki Vendin (me Mysafire)"

Komente

1 🔥

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Ke ra n'sy qiko per mire
me t'marr ty krejt kan deshir
kush t'marton e t'ka kismet
ja ban zemren sa nizet

Ke ra n'y krejt jan tuj fole
puna jote nuk esht loje
mire me lujt e mire me kcy
e bukur me t'pa me sy

REF:
Luje luje vallen luje
se te paska hie
sonte ke vetem nje emer
mbretresh bukurie (2x)

II

Sonte po rrezon si han
oj lej shoqet me ni ane
tana shoqet t'kan zili
per ket loj e bukuri¨

Ke ra n'sy krejt jan tuj fole
puna jote nuk esht loje
mire me lujt e mire me kcy
e bukur me t'pa me sy

REF:
Luje luje vallen luje
se te paska hie
sonte ke vetem nje emer
mbretresh bukurie (2x)

REF:
Luje luje vallen luje
se te paska hie
sonte ke vetem nje emer
mbretresh bukurie (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet