Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Loj Loj Lulja Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Doli qika ne oborre
loj loj lulja ime
lulja ime loj loj

te lutem nane ma ban hallle
loj loj lulja ime
lulja ime loj loj

se une neser nuse shkoje
loj loj lulja ime
lulja ime loj loj


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Publikimi: 01/12/2008Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente mbi këtë këngëMotrat Mustafa - Loj Loj Lulja Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loj Loj Lulja Ime".
3. Video është e këngës "Loj Loj Lulja Ime", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.