Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Motrat Mustafa - Kush Po Thot

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Po Thot".
3. Video është e këngës "Kush Po Thot", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Kush Po Thot  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Jena Motra Kallabllak"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Kush po t' thot
pse s'rri n'fjal
vec po kcyrin
n'mes me na vu zjarr

vec per t'keq
po na dojn
mos i n'go
se sherrin po na bojn

REF:
Fjalt e botes jan te kota
n'zemra tona nuk kan vend
krejt po folin nga inati
e cdo fjal e paskan rren

Fjalt e botes jan te kota
n'zemra tona nuk kan vend
krejt po folin nga inati
e cdo fjal e paskan rren

II
kshtu e ka
n'dashuri
fjalt e huja
aspak mos mej ni

Mej besu
ne cdo kujt
dit per dit aman
ma shum kishim vujt

REF:
Fjalt e botes jan te kota
n'zemra tona nuk kan vend
krejt po folin nga inati
e cdo fjal e paskan rren

Fjalt e botes jan te kota
n'zemra tona nuk kan vend
krejt po folin nga inati
e cdo fjal e paskan rren


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet