Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Motrat Mustafa - Kenge Per Fadil Vaten  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1990

1990-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Oj Kosove Fortese E Gurit"
hej oj kosove fortes e gurit
vend i mbushur plot me trima
nene kosova kshtu i rriti
djem celiku dhe martina

nene kosova kshtu i rriti
djem celiku dhe martina

hej kulla jone qendres e gurit
po ta shton lavdin e jets
fadil vata shkemb garniti
fjala jote e beses (2x)

hej fjala jote shembi malin
lidhur n'pranga ligjeron
me durimin prej celiku
nane kosova kshtue msoj

me durimin prej celiku
nane kosova kshtu e msoj

i madh e i vogel knojn per ty
emri yllit ce .....
fadil vata je i gjall
ne kosoven tone te lire (2x)

albumi:oj kosve fortes e gurit


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...