Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Motrat Mustafa - Te Nje Krua Me Uj  (Feat. Fadil Llogaxhiu)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/07/2012

2012-07-23T19:29:47Fadili
te nje krua me uj
vajzen une e pash
dhe me lot ne sy
ajo mua me tha
dhe me lot ne sy
ajo mua me tha

Motrat
oho oho
djalo mos me n'dal
oho oho
baba nuk me dha

Fadili
mos ul koken vajzo
por mendo
mos t'pergjigjet
kush per fatin tone

Motart
djalo si te thuash
ti or djal
zermen ta dhash ty une
tjeter s'marr

Fadili
por nje dite mbasdite
???????????????
mos ma the ti zemren
???????????????

Motrat
oho oho
djalo une t'kam then
oho oho
se kam babe e nane

Fadili
mos ul koken vajzo
por mendo
mos t'pergjigjet
kush per fatin tone

Motart
djalo si te thuash
ti or djal
zermen ta dhash ty une
tjeter s'marr


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...