Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Vijnë Vaporat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

vijne vaporat oj nan
bregut detit
oh dil e shihi moj nan
ascert e mretit
oh dil e shihi moj nan
ascert e mretit

disa kjajshin oj nan
disa knojshin
o nga ni leter oj nan
vilajt e cojshin
o nga ni leter oj nan
vilajt e cojshin

nga ni leter oj nane
e cojn vilajt e
o per 7 vjet oj nane
na presin grate
o per 7 vjet oj nane
na presin grate

si mos t´pritshin oj nan
per 7 vjete
oh le ti marrin oj nan
burrat pleqe
oh le ti marrin oj nan
burrat pleqe

burrat pleqe oj nano
pleq te vjeter
oh ishalla vjen oj nane
naj dever tjeter
oh ishalla vjen oj nane
naj dever tjeter


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Motrat Mustafa - Vijnë Vaporat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vijnë Vaporat".
3. Video është e këngës "Vijnë Vaporat", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0