Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Ne Mengjez Une Kur U Zgjova Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne mengjez une kur u zgjova
ne mengjez une kur u zgjova
ooo ne bahce kam dal
eee po te pres me m´marr

eee po te pres me m´marr

II
Lulet m´bushu plot me ere
Lulet m´bushu plot me ere
ooo ere e kendshme vjen
eee sa gezim per ne

eee sa gezim per ne

III
Me sy t´zez ti kur m´shikjon e
Me sy t´zez ti kur m´shikjon e
ooo zemren ma pervlon
eee hajde per gjithmone

eee hajde per gjithmone


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Motrat Mustafa - Ne Mengjez Une Kur U Zgjova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Mengjez Une Kur U Zgjova".
3. Video është e këngës "Ne Mengjez Une Kur U Zgjova", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0