Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Zemra Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Zemra ime ty te don
m'duket se ti me don mua
vec guximi na mungon
njeri tjetrit them te dua

vec guximi na mungon
njeri tjetrit them te dua

II
Cdo shikim e cdo bised
dashurin te dy tregojm
vec shoqris nuk kem guxim
ti as une ce ti kallxojm

vec shoqris nuk kem guxim
ti as une ce ti kallxojm

III
Lamtumir me za te thyer
lamtumir or djal i mjer
dhe ne coft se skam me u kthye
lamtumire per te fundit her

dhe ne coft se skam me u kthye
lamtumire per te fundit her


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Motrat Mustafa - Zemra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Zemra Ime", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0