Audio

Motrat Mustafa - Kenge Dasmash (oj Lulije Lum Kunata)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1997

1997-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Te Kam Moter Ty Dhe Kengen"
oj lulije lum kunata
ku naj rrite floket e gjata

ku naj rrite floket e gjata

une i rrita ner ni dardhe
me shqiponjat ball per ball e

me shqiponjat ball per ball e

do ta kallim dushkun
da cojna perpjete

do ta kallim dushkun
da cojna perpjete

oj me martu vellaun
sa koka shyhrtete

oj me martu vellaun
sa koka shyhrtete

do ta kallim dushkun
ta cojna n´havae

do ta kallim dushkun
ta cojna n´havae

oj me marre kunat e
sa koka sevda e

oj me marre kunat e
sa koka sevda e


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...