Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Me Fal Bija Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  77Me fal bija ime ndoshta une gabova
dhimbjen ne zemren tende me koh se kuptova
Edi se jam fajtore e them para Zotit
me fal bij qe se kuptova dashurin e sodit.

Ska rendsi nana ime kush me kend ka gabuar
me rendsi eshte qe ai sonte me nje tjeter eshte martuar,
do te vuaj pergjithmon loti nuk do t'me pushon
ne vend timin ajo sonte at e perqafon.

Ti po vuan une po qaj dhimbjen me ty do ta ndaj
e mekatin dhe ket faj me lot une do ti laj,

Nuk du vaj sonte nga ti me mjaftojn lotet e mi
me fal nene per merzin por une sjam nusja e tij !

Tash e kam kuptuar sa paskam gabuar
dashurin me at djal qe ta kam ndaluar
e di se jam fajtore e them para Zotit
me fal bij qe se kuptova dashurin e sodit.

Ska rendsi nana ime kush me kend ka gabuar
me rendsi eshte qe ai sonte me nje tjeter eshte martuar
Do te vuaj pergjithmon loti nuk do tme pushon
ne vend timin ajo sonte at e perqafon.

Ti po vuan une po qaj,dhimbjen me ty do ta ndaj
e mekatin ne ket faj me lot une do ti laj.

Nuk du vaj sonte nga ti me mjaftojn lotet e mi
me fal nene per merzin por une sjam nusja e tij !


Ky tekst u dërgua nga  sidorela   vivakosovaMotrat Mustafa
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/12/2009
Festivali: Zhurma Show 2009
Muzika: Agim Gashi
Teksti: Agim Gashi


Motrat Mustafa - Me Fal Bija Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal Bija Ime".
3. Video është e këngës "Me Fal Bija Ime", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 1