Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Veq Me Pa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

sonte motra e vllazni
do t´vallzojm me ritem t´ri
do t´vallzojm se kem deshir
me kallxu kush lun ma mire (2x)

REF.
Oh luni pra motra e halla
se kan ardhe shtat mahalla
shtat mahall po kan deshir
vec ma pa kush lun ma mire (2x)

kur lun motra lum ban halla
me goj hapt kan met mahalla
me goj hapt thojn cfare shyhreti
vec kan met tu kcyr mes veti (2x)

REF.
Oh luni pra motra e halla
se kan ardhe shtat mahalla
shtat mahall po kan deshir
vec ma pa kush lun ma mire (2x)

REF.
Oh luni pra motra e halla
se kan ardhe shtat mahalla
shtat mahall po kan deshir
vec ma pa kush lun ma mire (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Motrat Mustafa - Veq Me Pa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veq Me Pa".
3. Video është e këngës "Veq Me Pa", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0