Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa, Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Hallal Babe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

hallall babeti a po ma ban
shkova tash or babe
krushqit tuj me prit jan
hallall babeti a po ma ban
shkova tash or babe
krushqit tuj me prit jan

lamtumire moj bije
udha e mbare
hallal munin bije
udhe e mbare (2x)

hallall nane oh ma ban
shkova tash oj nane
krushqit tuj me prit jan
hallall nane oh ma ban
shkova tash oj nane
krushqit tuj me prit jan

Hallall vlla ti oh po ma ban
shkova tash or vlla
krushqit tuj me prit jan(2x)

Met hallall moj moter
pres me ardh
Dera qel ne voter
udhe e mbare(2x)

lamtumire moj bije
udha e mbare
hallal gjinin bije
udhe e mbare (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Motrat Mustafa, Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Hallal Babe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hallal Babe".
3. Video është e këngës "Hallal Babe", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa, Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0