Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa, Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Jena Gezu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

jena gezu
oh jena gezue
jena ba me fluturu

fluturojm e shkojm perpjet
na lulijen vet e kena zgjedh (2x)

jena gezu
oh jena gezue
jena ba me fluturu

fluturojm e shkojm ne hava
na lulijen vet e kena pa (2x)

Ky tekst u dërgua nga  BeniFeaturing: Shqipe Kastrati
Featuring: Nazife Bunjaku
Featuring: Bilbilat E Mushtishtit
Publikimi: 01/12/2005


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0


Motrat Mustafa, Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Jena Gezu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jena Gezu".
3. Video është e këngës "Jena Gezu", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa, Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.