Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Mustafa - Ani Moj Lulije Kur E Vune Kanen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Moj Lulije Kur E Vune Kanen".
3. Video është e këngës "Ani Moj Lulije Kur E Vune Kanen", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Ani Moj Lulije Kur E Vune Kanen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13

Këngë e albumit:

"Aventura T'kota"

Komente

1 🔥

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Ani moj lulije kur e vure kanen
a harrove baben a harrove nanen
a harrove baben a harrove nanen

ani a din besen o naj ke dhan
ani durt e bardha nuk i baj me kan e
ani durt e bardha nuk i baj me kan e .

edhe oj lulije o
bylyzuk plot dora
bylyzuk plot dora

edhe baba i lules o
oj bijen ta mora
oj bijen ta mora .

oj bijen ta mora o
lirit ja dhashe
ilirit ja dhash e
o ilir aga o hajrin ja pafshe
o hajrin ja pafshe .

edhe oj lulije o
bylyzykplot dora
bylyzyk plot dora

edhe nana lules o
oj bijen ta mora
oj bijen ta moraaa.

oj bijen ta mora o
ilirit ja dhashe
o ilirit ja dhashe o ilir aga
o hajrin ja pafsh e
o hajrin ja pafsh e


Ky tekst u dërgua nga Astriti   Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet