Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Ani Ani Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Madh e i vogel n'kam jan qu
dashnin ton dojn me ndalu
nuk di pse ket po e bajn
kujna rrugen ja kem zan

nuk di pse ket po e bajn
kujna rrugen ja kem zan

Ref
Ani dashnin ton
kush s'mun me nal
vec ni zot ce na ka fal

ani kush munohet
me na n'da
i shkoft moti tan tuj qa

Ani dashnin ton
kush s'mun me nal
vec ni zot ce na ka fal

ani kush munohet
me na n'da
i shkoft moti tan tuj qa

II
Lumet na e kem dashni
kush ja thot nuk ka rendsi
na gjithmone bashk kem me kan
sikur dielli kur rrezon

na gjithmone bashk kem me kan
sikur dielli kur rrezon

Ref
Ani dashnin ton
kush s'mun me nal
vec ni zot ce na ka fal

ani kush munohet
me na n'da
i shkoft moti tan tuj qa

Ani dashnin ton
kush s'mun me nal
vec ni zot ce na ka fal

ani kush munohet
me na n'da
i shkoft moti tan tuj qa


Ky tekst u dërgua nga  BeniMotrat Mustafa
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010


Motrat Mustafa - Ani Ani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Ani".
3. Video është e këngës "Ani Ani", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0