Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Mustafa - Hajde Dalim Ne Tropoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Dalim Ne Tropoj".
3. Video është e këngës "Hajde Dalim Ne Tropoj", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Hajde Dalim Ne Tropoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Meli Meli"

Këngë e albumit:

"Burrit Hije I Ka Fjala"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Ani hajd edalim nje her ne tropoj
Era bahet zog lolja bahet molle
kur qel zambaku i kiq si gjaku
moll e kuqe maje bajraku

kur qel zambaku i kiq si gjaku
moll e kuqe maje bajraku

II
ani hajde dalim bregut valbones
atje ku cel lulja nate debore
atje n'majet'malit n'kreshnik te dardanit
zbardh qyteti bac Bajramit

atje n'majet'malit n'kreshnik te dardanit
zbardh qyteti bac Bajramit

III
Ani mori malli bregut drinit dola
si tanusha n'gryka po vjen valbona
ani hajde djal deri n'liqe
n'rozafat deri n'shkelzen

ani hajde djal deri n'liqe
n'rozafat deri n'shkelzen

IIII
Ani hajd edalim nje her ne tropoj
Era bahet zog lolja bahet molle
kur qel zambaku i kiq si gjaku
moj tropoj o yll bajraku

kur qel zambaku i kiq si gjaku
moj tropoj o yll bajraku


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet