Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Motrat Mustafa - I Ka Qit Lulia Durt E Bardha N'xham  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

08/11/2012

2012-11-08T13:09:04+00:00

Këngë e albumit:

"Lumturine Ne Zemrat Tona"
Hajde qika ta knojna sy zezen
Hajde qika ta knojna sy zezen
Vllaut tone tja urojm martesen
Vllaut tone tja urojm martesen

Hajde me shuplaka me dahire
Hajde me shuplaka me dahire
Lum po bajna nusja sa e mir e
Lum p o bajna nusja sa e mir e

Ani kcyrni kcyrni kush po vjen e
Ani kcyrni kcyrni kush po vjen e
Nusja edhe dhandrri sikur molla n'rrem
Nusja edhe dhandrri sikur molla n'rrem

Ani kcyrni kcyrni kush ka ardh e
Ani kcyrni kcyrni kush ka ardh e
Nusja vllaut tone o ma e mira n'mahall e
Nusja vllaut tone o ma e mira n'mahall e


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet