Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Mor Pampur Tu K'putshin Telat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4

O mor pampur o tu kputshin telat
O cysh naj more o kta dylbera
Or pampur oj zi
Of of nat gurbet te zi
Or pampur oj zi
Of of nat gurbet te zi

II
O ka dal nana ne qosh e te shpis
O poj fshin lotete
Me skaj te shamise
Rrug e mbare or bir
Of of nat gurbet te zi
Rrug e mbare or bir
Of of nat gurbet te zi

III
O ka dal baba ne qosh te hojatit
O poj fshin lotet
me sakjin e shallit
Rrug e mbare or bir
Of of nat gurbet te zi
Rrug e mbare or bir
Of of nat gurbet te zi


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Motrat Mustafa - Mor Pampur Tu K'putshin Telat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mor Pampur Tu K'putshin Telat".
3. Video është e këngës "Mor Pampur Tu K'putshin Telat", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0