Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Motrat Mustafa - Cuce Tetove  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

08/11/2012

2012-11-08T13:30:11+00:00

Këngë e albumit:

"Lumturine Ne Zemrat Tona"
Cuce tetove
cafen plot me lira
ti n'der shoqe
koke ma e mira

Cuce tetove
cafen plot me lira
ti n'der shoqe
koke ma e mira

REF
Cuce e bukur
ti nga je
e tetoves
a s'po m'njeh
cuce e bardhe
e bukur je
moj tetovare

II
Cuce Kerçove
flokun plot me lira
ti n'der shoqe
koke ma e mira

Cuce Kerçove
flokun plot me lira
ti n'der shoqe
koke ma e mira

II

REF
Cuce e bukur
ti nga je
e Kerçoves
a s'po m'njeh
cuce e bardhe
e bukur je
moj Kerçovare


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet