Official Video

Motrat Mustafa - Gjalle E Forte Eshte Shqiptaria  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/04/2013

2013-04-30T06:38:39


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjalle E Forte Eshte Shqiptaria" kënduar nga Motrat Mustafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Motrat Mustafa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...