Official Video

Motrat Mustafa - Mos Harroni Qijellin Tuaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/04/2013

2013-04-30T07:20:17


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Harroni Qijellin Tuaj" kënduar nga Motrat Mustafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Motrat Mustafa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...