Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Mustafa - Mos Më Leni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Më Leni".
3. Video është e këngës "Mos Më Leni", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Mos Më Leni  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Unë E Ti Një Zemër"

Komente

Asnjë Koment

12/07/2014

2014-07-12T20:11:56+00:00Njizet vjet oj bana,
njizet vjet oj bana
nuse jam tuj shku.

Njizet vjet oj bana,
njizet vjet oj bana
nuse jam tu shku.

Se kam dit moj nanë,
se kam dit moj nanë
se jam per shpi t'hujë.

Se kam dit moj nanë,
se kam dit moj nanë
se jam per shpi t'hujë.

REF
Mos me lini vetem,
me mbani per krah
me dal prej shpis babes
nuk paska ma rand.

Mos me lini vetem,
me mbani per krah
me dal prej shpis babes
jo spaska ma rand.

II
Zemra po me digjet
zemra po me digjet
shpinen me jav kthy.

Zemra po me digjet
zemra po me digjet
shpinen me jav kthy.

se prej nates sodit
se prej nates sodit
vij vec mysafir

se prej nates sodit
se prej nates sodit
vij vec mysafir

REF
Mos me lini vetem,
me mbani per krah
me dal prej shpis babes
nuk paska ma rand.

Mos me lini vetem,
me mbani per krah
me dal prej shpis babes
jo spaska ma rand.

III
oj motrat e mija
oj motrat e mija
me mbani per krah

oj motrat e mia
oj motra e mia
me mbani per krah

se trupi po m'dridhet
se trupi po m'dridhet
smundem me u nda

se trupi po m'dridhet
se trupi po m'dridhet
smundem me u nda

REF
Mos me lini vetem,
me mbani per krah
me dal prej shpis babes
nuk paska ma rand.

Mos me lini vetem,
me mbani per krah
me dal prej shpis babes
jo spaska ma rand.


Ky tekst u dërgua nga  dini98   Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet