Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Mustafa - Ti Me Thirre Ne Valle (Potpuri)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Me Thirre Ne Valle (Potpuri)".
3. Video është e këngës "Ti Me Thirre Ne Valle (Potpuri)", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Ti Me Thirre Ne Valle (Potpuri)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Ti Më Thirr Në Valle"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00Shtatë ditë i ka java
Mbaron me të dielën
Mos ma ban ti me hile
Se ta mbylli deren

Ref:
Ti ma këndon këngën
Slejon ta ndëgjoj
Ti më thirr në valle
E sdon te vallzoj
Ti mi jep krahët
Smë len t'fluturoj
Ti e don pranveren
Pa lule te lulzon

II
Zemer kësaj zemre
Dje sot e nesër
E urrej dashnin
Çë nis me gënjeshter

Ref
Ti më këndon këngen
Slejon ta ndëgjoj
Ti më thirr në valle
E sdon te vallzoj
Ti mi jep krahet
Smë len të fluturoj
Ti e din pranveren
Pa lule të lulzon


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet