Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Mustafa - Po Festojna (Potpuri)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Festojna (Potpuri)".
3. Video është e këngës "Po Festojna (Potpuri)", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Po Festojna (Potpuri)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ti Më Thirr Në Valle"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00Gjith ditën me fjal
Smunden me i ndal
Me tha ky me tha ajo
Gajlen po na bajn.

Gjith diten me fjal
Smunden me i ndal
Më tha ky më tha ajo
Gajlen po na bajn.

Ref,
Ja ra na nina
Po festojna
Ja ra na nina
Po këndojna
Ja ra na nina
Le te flasin
Le t'pëlcasin.

II
Pse kështu veprojn
Gajlet vet i shtojn
Kçyre punën tane ti
Punët ma mirë si ki

Pse keshtu veprojn
Gajlez vet i shtojn
Kçyre punën tane ti
Punet ma mirë si ki

Ref
Ja ra na nina
Po festojna
Ja ra na nina
Po këndojna
Ja ra na nina
Le te flasin
Let pëlcasin

III
Gjithë ditën tuj fol
Veten tu e lodh
Kçyre punën tane ti
Punet ma mir i ki

Gjithë diten tuj fol
Veten tu e lodh
Kçyre punën tane ti
Punet ma mir si ki

Ref.
Ja ra na nina
Po festojna
Ja ra na nina
Po këndojna
Ja ra na nina
Le te flasin
Let pëlcasin


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet