Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Mustafa - Bija Rrehni Defin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bija Rrehni Defin".
3. Video është e këngës "Bija Rrehni Defin", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Bija Rrehni Defin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ti Më Thirr Në Valle"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00Ref...x2
Bija rrehni defin
Me kange do ta kallim
Se eshte dasma e vellaut tone
Nusen sot e marrim

Krejt mahalla ne kambe jane çu
Dasmen tone tuj na uru
Jane çel dyert ne shtepijen tone
Baba djalin e marton x2

Ref...x2
Bija rrehni defin
Me kange do ta kallim
Se eshte dasma e vellaut tone
Nusen sot e marrim

...

N'fustan te bardhe e shami te kuqe
Ne shpijen tone erdhe si lule
Bani vjerres temena
Syri i keq ty mos me te pa x2

Ref...x2
Bija rrehni defin
Me kange do ta kallim
Se eshte dasma e vellaut tone
Nusen sot e marrim


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet