Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Une N'kosove Nuse Do Te Vi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2

Une ne kosove
e ti n'shqipri
kshtu filloj
kjo dashuri
te takova ne tiran
po du zemren
me ta dhan

REF
dashnija me ka zan
prishtin e ne tirane
une ne kosove nuse do vij¨
e ti dhanderr i shqipris

II
shum e bukur
ska koment
ne zemren time
ke zane vend
per dashni e per sevda
si kosovari djal nuk ka

REF
dashnija me ka zan
prishtin e ne tirane
une ne kosove nuse do vij¨
e ti dhanderr i shqipris


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Publikimi: 01/12/2014Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente mbi këtë këngëMotrat Mustafa - Une N'kosove Nuse Do Te Vi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une N'kosove Nuse Do Te Vi".
3. Video është e këngës "Une N'kosove Nuse Do Te Vi", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.