Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Motrat Mustafa - Kur Te Mbushet Mendja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Te Mbushet Mendja".
3. Video është e këngës "Kur Te Mbushet Mendja", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Kur Te Mbushet Mendja  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ti Më Thirr Në Valle"

Komente

Asnjë Koment

20/10/2010

2010-10-20T09:30:54+00:00Rruges duke ecur
takova nje rrush
ju afrova afer
e putha ne gushe

Rruges duke ecur
takova nje rrush
ju afrova afer
e putha ne gushe

REF
kur te mbushet
mendja ty
ma ban vec me sy
goca ka tirana plot
e une te du ty

kur te mbushet
mendja ty
ma ban vec me sy
vasha ka kosova plot
e une te du ty

II
rruges kur kalon
ben sikur s'me sheh
ah kjo zemra ime
vec per ty po rreh

rruges kur kalon
ben sikur s'me sheh
ah kjo zemra ime
vec per ty po rreh

REF
kur te mbushet
mendja ty
ma ban vec me sy
goca ka tirana plot
e une te du ty

kur te mbushet
mendja ty
ma ban vec me sy
vasha ka kosova plot
e une te du ty

III
rruges kur kalon
ben sikur s'me sheh
ah kjo zemra ime
per ty shum po rreh

rruges kur kalon
ben sikur s'me sheh
ah kjo zemra ime
per ty shum po rreh

REF
kur te mbushet
mendja ty
ma ban vec me sy
goca ka tirana plot
e une te du ty

kur te mbushet
mendja ty
ma ban vec me sy
vasha ka kosova plot
e une te du ty


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet