Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Motrat Mustafa - Ta Marre Oj Nane

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Marre Oj Nane".
3. Video është e këngës "Ta Marre Oj Nane", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Ta Marre Oj Nane  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ti Më Thirr Në Valle"

Komente

Asnjë Koment

20/10/2010

2010-10-20T09:30:54+00:00nena ty sec te kerkonte moj
shtepi me shtepi
ku me vajte bija e nanes
ku me ishe ti

aty te aj djal
moj nana ime
mbrenda ne shtepi
kam ra ne dashni
moj nena ime
si tja baj se di

REF
ta marr oj nano
ta marr mos e marr
merr e bije e nanes o
djalit mos ju n'daj

II
vellau ty sec te kerkonte moj
shtepi me shtepi
ku me vajte motra e vellaut o
ku me ishe ti

aty te aj djal
or vella i dashur
mbrenda ne shtepi
kam ra ne dashni
or vella i dashur
si tja baj se di

REF
ta marr oj nano
ta marr mos e marr
merr e bije e nanes o
djalit mos ju n'daj


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet