Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Hajde Për Hajr Dasma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Hajde për hajr dasma
Zoti muhabetin
Gzim mat madh nuk paska
Nëna për djal të vetin

Hajde për hajr dasma
Zoti muhabetin
Gzim mat madh nuk paska
Baba për djal të vetin

Ku janë sot
Dushmanat e hasmit e hasmit
Kur po i ngojn tupanat
Po plasin po plasin

Ref
Hajde për hajr dasma
Zoti muhabetin
Gzim mat madh nuk paska
Nëna për djal të vetin

Hajde për hajr dasma
Zoti muhabetin
Gzim mat madh nuk paska
Baba për djal të vetin

II
Nusen na e mlojna
Me lira me lira
Se esht ma e mira
Ma e mira ma e mira

Ref


Ky tekst u dërgua nga  BeniMotrat Mustafa
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/07/2015


Motrat Mustafa - Hajde Për Hajr Dasma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Për Hajr Dasma".
3. Video është e këngës "Hajde Për Hajr Dasma", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 1