Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Mustafa - Sheqer Quno

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sheqer Quno".
3. Video është e këngës "Sheqer Quno", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Sheqer Quno  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Dashnia I Then Ligjet"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2016

2016-11-30T23:00:00+00:00o sokoli nanes sa i urt ti ishe
prej se je martu o quno
na ke gzu dhjet fish e

te kem halamet quni
o gushen si pellumbi
ajo ce ne jet te pruni
kimetin t'ja dish e

ref
sheqer quno asht dashnija
thone ta merr mendjen e kokes
mos harro nanen te shpija
se bahesh gazi i botes

II
o sheqer i nanes
ty te done shoqnia
gjithkush ne ket bot o qun o
ka vendin e vet e

te kem halamet quni
o gushen si pellumbi
ajo ce ne jet te pruni
kimetin t'ja dish e

ref
sheqer quno asht dashnija
thone ta merr mendjen e kokes
mos harro nanen te shpija
se bahesh gazi i botes


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet