Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Mashallah Lule Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

I (2x)
E mirë e mirë si kur molla
Folin folin
per okolla
Toj me dit

Ref (2x)
Mashallah Lule mashalla
Bën dynjaja kur t'kan pa
Nuk kan faj lule nuk kajn faj
Kujt ja bane zemren lumi lumi ai

II (2x)
E mirë e mirë misë ësht cika
N'dorë unaza
Mir po t'rika
Shtatë selvi

Ref (4x)
Mashallah Lule mashalla
Bën dynjaja kur t'kan pa
Nuk kan faj lule nuk kan faj
Kujt ja bane zemren lumi lumi ai


Ky tekst u dërgua nga Shqiptar e loqkë

Motrat Mustafa - Mashallah Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mashallah Lule".
3. Video është e këngës "Mashallah Lule", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0