Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Mustafa - Shkyje At Tupan

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkyje At Tupan".
3. Video është e këngës "Shkyje At Tupan", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Shkyje At Tupan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Zemres Nuk I Dihet"

Komente

Asnjë Koment

13/07/2017

2017-07-13T16:06:57+00:00Shkyje at tupan
o shkyje at tupan
ky zotnija jon
dasem te madhe ban

shkyje ti at def
o shkyje ti at def
nusja jone per qef
nujsa jone per qef

mos ma nalni kangen
po na thote zotnia
se me dashamir
na u ka m'bush shpija

shoja pak ma shum
shoja kanges zanin
defin mos e nal
mos e nal tupanin

shoja pak ma shum
shoja kanges zanin
defin mos e nal
mos e nal tupanin

ref
Shkyje at tupan
o shkyje at tupan
ky zotnija jon
dasem te madhe ban

shkyje ti at def
o shkyje ti at def
nusja jone per qef
nujsa jone per qef

II
Qika mos u nalni
luni e vallzoni
kush po bojka dasem
krejtve ju kallxoni

e merr vesh mahalla
e merr vesh qyteti
se jena zotni
te na bohet shyhreti

e merr vesh mahalla
e merr vesh qyteti
se jena zotni
te na bohet shyhreti

ref 2x
Shkyje at tupan
o shkyje at tupan
ky zotnija jon
dasem te madhe ban

shkyje ti at def
o shkyje ti at def
nusja jone per qef
nujsa jone per qef


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet