Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Vezir Ademaj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/06/2019

2019-06-15T06:56:20+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vezir Ademaj" kënduar nga Motrat Mustafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Motrat Mustafa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet