Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Mustafa - Dashni Ne Thojza

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni Ne Thojza".
3. Video është e këngës "Dashni Ne Thojza", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Dashni Ne Thojza  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Miti Geci

Këngë e albumit:

"Ah Dashni"

Komente

Asnjë Koment

15/11/2019

2019-11-15T17:00:23+00:00Sa te dojsha
krejt te besojsha
shpirt e zemer ty te thojsha
paske pas per mu
dashni ne thojza

sa te dojsha
syte ti shikojsha
veten time e harrojsha
paske pas per mu
dashni ne thojza

REF
Dashni ne thojza
per ty isha kan
ni fjal e kater rrena
ti mi ke thane

dashni ne thojza
per mu kishe pas
me i pas femra kater zemra
ti ja kishe plas

II
ne bes me preve
sa keq ma ktheve
kush je ti nuk e pranojsha
paske pas per mu
dashni ne thojza

zemren ma bleve
mandej e theve
une vazhdojsha e shpresojsha
paske pas per mu
dashni ne thojza

REF
Dashni ne thojza
per ty isha kan
ni fjal e kater rrena
ti mi ke thane

dashni ne thojza
per mu kishe pas
me i pas femra kater zemra
ti ja kishe plas


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet