Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Mustafa & Besim Krasniqi - Motratë Për Vëllan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Motratë Për Vëllan".
3. Video është e këngës "Motratë Për Vëllan", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa & Besim Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa & Besim Krasniqi - Motratë Për Vëllan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

14/10/2020

2020-10-14T17:00:11+00:00Motrat Mustafa;

Motrat tua me kismet
nusen do ta gjejn sivjet
nuk lejojm ce vllau i pare
me na m'bet beqar

e di ce me t'prit ty
20 vjet e kishe shty
100 her vet na ke thane
s'lidhen dur e kame

Besim Krasniqi;

Beqaris javen ce vjen
dua ti jap fund
e di ce motrat per vella
kan shije ma shum

E shijova une ket jet
ashtu qysh kam dasht
erdhi koha te mendoj
nje nuse n'shpi me pas

REF
per hajr na qofte
kjo martes u trashegoft
per syt ne ball
ma te miren e kemi marr

per hajr na qofte
kjo martes u trashegoft
per syt ne ball
ma te miren e kemi marr


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë