Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Si Dashnia E Motrave Nuk Ka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

vi te ti thirr e pa thirr
me ty moter nihem mir
me nejt bashk 100 vjet
me ty s'ngihem muhabet

tkam moter per qefi
je si embelsir ti je pjes e jetes
per keq e per mir
tkam moter per qefi
je shpirti je zemra
dhimja jote moter eshte edhe e jemja

me ty e sigurt une jam
shoqe ma besnike tkam
kur kam gzim dhe hidhrim
veq ti mqetson shpirtin tim

ref.

me nji sofer bashk jem rrit
shum sekrete i kem dit
e shum rrall jemi perla
veq per tesha kush mej da

ref.


Motrat Mustafa - Si Dashnia E Motrave Nuk Ka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Dashnia E Motrave Nuk Ka".
3. Video është e këngës "Si Dashnia E Motrave Nuk Ka", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0