Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Dy Nafaka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

dy nafaka smund me i pas
me kon ma i miri dynjas
gjitha vajzat i lakmon
vetem nje ty te takon

me nje fol me tjeter del
veq ma shum kerkon
her fejes her martes
ti po ju premton

fatin mos e keq perdor
ti mos rreziko
mos lyp shum oj zemra jem
se met pa asnjo

dy nafaka smund me i pas
me kon ma i miri dynjas
gjitha vajzat i lakmon
vetem nje ty te takon

njeres i ke ble unaz
e lakmon e don me pas
ose une ose ajo
me te dyja nuk ban loj

fatin mos e keq perdor
ti mos rreziko
mos lyp shum oj zemra jem
se met pa asnjo

dy nafaka smund me i pas
me u kon ma i miri dynjas
gjitha vajzat i lakmon
vetem nje ty te takon


Ky tekst u dërgua nga  BeniMotrat Mustafa
Publikimi: 11/11/2021
Muzika: Besnik Zikolli
Teksti: Abaz Selmani
Orkestrimi: Besnik Zikolli


Motrat Mustafa - Dy Nafaka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Nafaka".
3. Video është e këngës "Dy Nafaka", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0