Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Shala - Nusja Jon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Qohu mori nuse aj dojna met pa \x2
bana mori nuse aj ni temena \x2

Ref;
Lumet na moj lumet na po shendrit si yll n'hava,marshalla moj marshalla si syret vllau te ka.

Nusja asht si syret vllau jon ku e ke gjet?\x2 Jam taku ne Prizren n'ket qytet mat bukurin vend \x2

Ref;

Ref;
Lumet na moj lumet na po shendrit si yll n'hava,marshalla moj marshalla si syret vllau te ka. x2


Ky tekst u dërgua nga  aLbiN

Motrat Shala - Nusja Jon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nusja Jon".
3. Video është e këngës "Nusja Jon", por nuk këndohet nga Motrat Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Shala:


Komente 0