Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Shala - Ah Moj Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

po flasin te tjeret
po dojn me na nda
vea tuj fol per neve
shum po hin xhyna
se kto goja te liga
dojn me na shkatru
kur e din moj zemer
se sa shum te du

ah moj zemer kjo esht jet
un ma mir nuk du me gjet
le te flasin krejt qka dojn
dashnin ton nuk e ndalojn

te tjeret spo ndalen
per neve po flasin
per qefi tkam gjet
dyshmanet le te plasin
do tjetojm se bashku
vetem un dhe ti
dhurat esht nga zoti
ah kjo dashuri


Ky tekst u dërgua nga dorentina

Motrat Shala - Ah Moj Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Moj Zemer".
3. Video është e këngës "Ah Moj Zemer", por nuk këndohet nga Motrat Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Shala:


Komente 1